Ražošana

Uzņēmums „Dr.Leopolds” tika dibināts līdz ar atjaunoto Latvijas valsti 1991 gadā. Tā dibinātājs ir Latvijas traumatoloģijas un ortopēdijas zinātniski pētnieciskā institūta vecākais zinātniskais līdzstrādnieks, ķirurgs Dr.Leopolds Ozoliņš, kurš visu savu mūžu ir veltījis smagu ādas apdegumu, grūti dzīstošu brūču ārstēšanai un dabas vielu izmantošanai medicīnā. Dr.Leopolds Ozoliņš ir saņēmis7 zinātniskās autorapliecības un vairākas racionalizācijas priekšlikumu apliecības. Daži no Dr.Leopolda izgudrojumiem: pirmās palīdzības aerosols AMPROVIZOLS, tagad nosaukums COMSI, antibakteriāls un pretsēnīšu aerosols MENITOZOLS, tagad nosaukums AMICOS, apdegumu un inficētu brūču ārstējošais putu aerosols OLAZOLS. OLAZOLS joprojām tiek ražots vairākās vietās bijušajā Padomju Savienības teritorijā un izmantots smagi apdegušu cilvēku un grūti dzīstošu brūču ārstēšanā. Mūsu uzņēmuma komandas pieredze un zināšanas, jau vairāk nekā 40 gadus strādājot veselības aprūpes līdzekļu izveidē un vairāk nekā 20 gadus to ražošanā Latvijā ir nodrošinājusi mūsu iedzīvotājus ar kvalitatīviem un plaši izmantojamiem veselības līdzekļiem.

„Dr.Leopolds” ražotos produktus savas veselības uzlabošanā un profilaksē ir iecienījušas ļoti daudzas ģimenes, kā arī veselības iestādes(slimnīcas, sociālās aprūpes centri, ārstu prakses), kas tos izmanto savu pacientu veselības aprūpē.

Uzņēmuma pamatdarbība ir aerosolu, krēmu, eļļu ražošana. „Dr.Leopolds” produktu ražošanā izmanto tikai augstas kvalitātes, sertificētas izejvielas, kā arī paši audzē, ievāc un sagatavo produktu ražošanai nepieciešamās izejvielas.