Atsauksmes

Lietoju AMICOS. Esmu makšķernieks, smērēju rokas pēc makšķerēšanas un tad nerodas roku iekaisums.

Dzintars

Izsaku pateicību dakterim L.Ozoliņa k-gam par šo ziedi. Lietojām psoriāzes gadījumā, pirmām kārtām novērš niezi un nerodas zvīņas uz ādas. Rasma

Visas atsauksmes »
Nosūtīt atsauksmi
krēms Draugs jūsu pēdiņām!

Iedarbība: dziļi mīkstina, mitrina, atvēsina un aizsargā sausu, sabiezējušu ādu no plaisāšanas, mazina niezi, lobīšanos, veicina plaisu dzīšanu, atjauno ādas mikrofloru. Īpaši piemērots sausai pēdu un plaukstu ādai.

Sastāvs: struteņu un kumelīšu ekstrakts, priežu eļļa, urea (urīnviela) 5%, pienskābe 4%, mentols, spirts, glicerīns, attīrīts ūdens, borskābe, E vitamīns, rapšu eļļa, bišu vasks. Lipīdi 72%.

Ieteicams šādos gadījumos:

  • ļoti sausa, sasprēgājusi āda;
  • ādas sabiezējumi;
  • pirkstgalu un papēžu plīsumi;
  • ādas zvīņošanās;
  • ādas pārragošanās traucējumi.

 Lietošana: ārīgi, tikai uz sabiezētas ādas! Pēc nepieciešamības vai regulāri (1-3 reizes dienā) uzklāt (viegli ierīvēt) uz ādas problemātiskām vietām. Sākotnēji pārbaudīt uz maza ādas laukuma. Lai veicinātu biezās ādas atdalīšanos un pastiprinātu krēma mīkstinošo iedarbību, uzklājiet AMICOS krēmu miklai ādai, katru otro vakaru mērcējiet ādu siltā ūdenī 5 min. Pēc AMICOS krēma uzklāšanas nomazgājiet un noslaukiet no rokām lieko krēmu.

Nelietot:  acu tuvumā, uz sārtas, iekaisušas ādas, uz gļotādām, grūtniecības un zīdīšanas laikā, bērniem līdz 3 gadu vecumam; ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām. .Ja radušās nevēlamas reakcijas, noslaukiet krēmu ar pārtikas eļļā samitrinātu salveti, pēc tam noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu un ziepēm; ja nav uzlabojuma, nekavējoties meklējiet medicīnisku palīdzību, uzrādiet iepakojumu!

Uzglabāt: temperatūrā līdz 25Cº, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Pēc iepakojuma atvēršanas uzglabāt cieši noslēgtā traukā vēsā, tumšā vietā! Pēc iepakojuma atvēršanas izlietot 8 mēnešu laikā.

Iepakojums: 35 g