Atsauksmes

COMSI preparātu Irākā izmantojām pret moskītu kodieniem, apdegumiem un dezinfekcijai visādām sīkām brūcēm. Arī bija ļoti iespaidīgi tas, ka apdeguma brūcei ātri noņēma sāpes un ātri sadzija. Sandris.

Braucām ekskursijā uz Horvātiju un Triglavu (kalns 2864m), vienai biedrenei Lidijai bija līdzi COMSI, tas mums palīdzēja visos gadījumos – universāls. Instruktoram sāpēja kakls – palīdzēja, pazuda sāpes, iekaisums. Vienai sāpēja zobs arī palīdzēja. Sakoda kukaiņi, arī noņēma momentā pampumu un pat Horvātijas saules apdeguma sāpes momentā noņēma – tātad citus līdzekļus līdzi nevajag, man pietiek ar universālo COMSI.

Sanita

Paldies par fantastisko COMSI! Jau daudzus gadus manā aptieciņā tas atrodas regulāri. Ar to dziedēju bērniem viņu nobrāztos ceļus, elkoņus, ... Paldies!

Anita

Visas atsauksmes »
Nosūtīt atsauksmi
aerosols Vienmēr pa rokai!

Aerosols pirmajai palīdzībai dažādas izcelsmes ādas bojājumu, apdegumu, izsitumu mazināšanai un novēršanai, zobu sāpju un smaganu jutīguma mazināšanai. Glabājiet COMSI viegli pieejamā vietā un ņemiet to līdz. Nekavējoša COMSI lietošana sniegs visaugstāko efektivitāti un labāko rezultātu. COMSI -viemēr pa rokai!

Aerosola iepakojums ātrai un vienkāršai lietošanai.

Tūlītēja četri vienā iedarbība:

Ādas dezinfekcijas līdzeklis ar tūlītēju antibakteriālu un pretvīrusu iedarbību.  Sastāvā ietilpstošais propoliss, spirts, glicerīns, mentols:

 • dezinficē
 • atvēsina, mazina apsārtumu
 • mazina jutīgumu un niezi, 
 • mīkstina, veicina dzīšanu.

Sastāvs: propoliss, spirts, attīrīts ūdens, glicerīns, mentols, benzokaīns, ēteriskās eļļas.

Ieteicams:

 • infekcijas profilaksei, ierobežošanai un ādas nomierināšanai pie virspusējām sīktraumām (noberzumiem, iegriezumiem, skrāpējumiem,  ienadžu plīsumiem, skūšanās, vaksācijas u.c.);
 • nekavējoties pēc pārmērīgas sauļošanās (lai neveidojas saules apdegums);
 • nekavējoties pēc ādas saskares ar karstumu (gludeklis, plīts, ugunskurs, grils u.c.). Ja iespējams, skarto vietu uzreiz turēt aukstā, tekošā ūdenī >10 min. pēc tam uzpūst aerosolu COMSI.  Ja, ūdens nav pieejams uzreiz uzpūst COMSI, atkārtoti uzpūst pēc nepieciešamības;
 • kukaiņu (odu, dunduru, mušiņu, bišu, lapseņu, skudru u.c.) un augu (nātres) kodumu niezes mazināšanai;
 • infekcijas ierobežošnai, ja  nelielas apsārtušas ādas pūtītes, inficētas brūces (ieaudzis nags, izgulējumi, u.c.);
 • infekcijas profilaksei pirms un pēc virspusēju svešķermeņu izvilkšanas (skabargas , brūču diegu izņemšanas u.c.);
 • vīrusu izraisītu ādas bojājumu profilaksei un ierobežošanai;
 • mutes gļotādas un lūpu(aukstumpumpu) bojājumu profilaksei un ierobežošanai no 12 gadu vecuma (uzpilina vai īslaicīgi pieliek ar COMSI piesūcinātu vates tamponu);
 • jutīgu smaganu un zobu sūdzību mazināšanai no 12 gadu vecuma (uzpilina vai īslaicīgi pieliek ar COMSI piesūcinātu vates tamponu).

Lietošana: Tikai ārīgi! Pirms lietošanas sakratīt. Pēc nepieciešamības vai 2-4 reizes dienā uzsmidzināt uz problemātiskās vietas un ļaut nožūt. Censties apstrādāto vietu nepakļaut tiešu saules staru iedarbībai.

Nelietot:

 • tiešā acu tuvumā, grūtniecēm, barojošām mātēm, un bērniem līdz 1 gada vecumam,
 • mutes dobumā bērniem līdz 12 gadu vecumam;
 • ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām. Alerģiskiem cilvēkiem, lietojot produktu jāievēro piesardzība.

Viegli uzliesmojošs
Sargāt no bērniem. Sargāt no uguns – nesmēķēt. Ja radušās nevēlamas reakcijas, noskalot ar lielu ūdens daudzumu un nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību, uzrādiett iepakojumu vai tā marķējumu.

Uzglabāt:
Vertikālā stāvoklī, temperatūrā līdz 30 C, nepārsniegt 50 C.

Iepakojums:

20 ml - mehāniskais rokas izsmidzinātājs ar dalītu dozējumu.

Priekšrocības: parocīgs ikdienā līdzi ņemšanai, ceļojumiem. Vienmēr pa rokai!

100 ml - mehāniskais rokas izsmidzinātājs ar dalītu dozējumu.
Priekšrocības: liels tilpums, ilgstošai lietošanai, zemāka cena par tilpuma vienību.

50 ml - gāzes spiediena balons.
Priekšrocības: izturīgs alumīnija iepakojums piemērots ceļojumiem, papildus aukstuma efekts.

Atkritumu apsaimniekošana:
Iztukšoto iepakojumu nododiet atkārtotai pārstrādei. Ja pārstrāde nav iespējama, nododiet atkritumos atbilstoši vietējai likumdošanai.